08.04.2023

Clock na Rock for People 2023

Budeme jinde a budeme větší!

Loňský ročník největšího českého hudebního festivalu Rock for People na letišti v Hradci Králové byl pro náš pivovar první účastí na takhle velké akci. Vlastně jsme na začátku vůbec nevěděli do čeho jdeme, ale postupem času jsme při přípravách zjistili, že to bude vážně velký.... No a ono taky bylo!

Přiděleno nám bylo místo vedle alternativního šapita hned za stanovištěm dobíjení náramků. Líbilo se nám tam, a to nejen proto, že v šapitu se pořád něco dělo! Byla to hezká "zadní ulička", ve které ovšem bylo pořád plno! Naše městečko jsme pojali jako chilloutový místo, kam si zajdete na skvělý craftový piva, na chvíli si sednete a dáte si pauzu než Vám začne zase hrát nějakej masakr na Áčku nebo Béčku.. no anebo právě v šapitu! Nejednou se totiž stalo, že se z něj začaly prodírat slušně tvrdý kytary. No a pak třeba zase Bert & Friends nebo Ríša Nedvěd se svojí Trapnomagií. Pod pojem skvělý craftový piva jsme potom loni vtělili desítku ležák Hektor, jedenáctku bezlepkovej ejlík Glee a dvanáctku rybízovej kyseláč. Na léto ideální trojboj! No ni?!

Rock for People 2022 se nakonec po 4 horkých dnech (a hlavně dvou covidových letech) ukázal jako perfektní a my měli radost z toho, co jsme pro Vás přichystali, jak se Vám to líbilo a že jsme se zúčastnili! Svítíčko slunilo, pivo bylo studený a peklo troudem a my už tenkrát věděli, že na RfP nejsme naposled. Hned nám šrotilo v hlavách, co zlepšíme a připravíme na rok 2023. A zrovna v těhlech dnech nám to v hlavách šrotí úplně na plno a máme za sebou už čtyři schůzky na hradeckém letisku.

Clock na Rock for People 2023 bude... jen budeme jinde a budeme větší!

Vstupenky ještě seženete tady: https://rockforpeople.cz/

Dvojkař

#jeduRFP #pivovarclock #rockforpeople

Bot

Mladistvým

nenalejváme