Jak skladovat pivo?

Naše pivo je nepasterizované a nefiltrované. Proto ho doporučujeme skladovat v chladu a temnu. Při správném skladování je možné silnější piva úspěšně archivovat i mnohem déle, než je minimální trvanlivost.

Jak objednat pivo?

Pivo si můžete objednat v našem E-SHOPU. Pokud se jedná o velkoobchodní odběr, kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce - Filipa Kočího. V případě jednorázového zájmu o naše pivo s vyzvednutím v Potštejně volejte jednatele - Jiřího Andrše, a to nejméně dva pracovní dny předem. Pokud máte zájem o naše pivo mimo Potštejn, můžete kontaktovat naše distributory - CraftBeer Import (Brno, SK), Pivoňka (Hradec Králové), Pivní Kvelb (Praha a okolí) nebo Sklad piva Marek Český Brod.

Jaká je trvanlivost?

Při správném skladování (v chladu pod 12°C a temnu) garantujeme minimální trvanlivost našeho piva dva měsíce. Silnější piva je možné při dodržení skladovacích podmínek úspěšně archivovat i mnohem déle.

Jaké je balení?

Pivo dodáváme v KEG sudech s naražečem FLACH (žehlička) o objemech 10l, 15l, 20l, 30l a 50l. Ve skleněných lahvích o objemu 0,375l a 0,75l s korunkovým uzávěrem a v plechovkách o objemu 0,5l.

Jaká je záloha na sud?

Vratná záloha na sud činí 1500,-Kč. Pro úspěšné vrácení je nezbytné mít u sebe doklad o zakoupení sudu.

Jsou lahve vratné?

Bohužel naše lahve jsou nevratné. V takto malém objemu by se mycí stroj a jeho obsluha nevyplatila. Použité lahve patří do kontejneru na barevné sklo - tak se zajistí jejich recyklace.

Kde si můžu zakoupit propagační předměty?

Veškerý merchandise včetně triček, mikin, kulichů, snapbacků, cyklodresů nebo sklenic si můžete zakoupit u nás pivnici a také na našem E-SHOPU. Část sortimentu s sebou vozíme na festivaly a jiné akce, ale nabídka je vždy omezena.

Co je aktuálně na čepu v pivnici?

Mrkněte na záložku Pivnice zde na webu nebo na facebookovou stránku Pivnice Clock.

Co je aktuálně v nabídce pro velkoobchod?

Mrkněte na homepage webu.

Mám hospodu a chci vaše pivo, co mám dělat?

Zavolejte našemu obchodnímu zástupci (Filip Kočí) a určitě se domluvíte.

Kdo Vás distribuuje?

Pokud máte zájem o naše pivo mimo Potštejn a Prahu, můžete kontaktovat naše distributory - CraftBeer Import (Brno, SK), Pivní Kvelb (Praha a okolí) nebo Sklad piva Marek Český Brod.

Děláte prohlídky?

Z provozních důvodů prohlídky standardně neprovádíme. Uvažujeme ale o akci Den otevřených dveří, aby každý mohl nahlédnout do naší kuchyně. O všem budeme včas informovat.

Kdo Vám dělá grafiku?

Za kresbami robotů a celkovým designem stojí Dalibor “Max” Krch z Brna. O web a ostatní grafické práce se nám stará LER Studio z Hradce Králové.

Přijímáte v pivnici platby kartou?

Ano :-)

Bot

Mladistvým

nenalejváme