Jak skladovat pivo?

Naše pivo je nepasterované a nefiltrované. Proto ho doporučujeme skladovat v chladu a temnu. Při správném skladování je možné silnější piva úspěšně archivovat i mnohem déle, než je minimální trvanlivost.

Jak objednat pivo?

Pivo si můžete objednat v našem E-SHOPU. Pokud se jedná o velkoobchodní odběr, kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce - Filipa Kočího. V případě jednorázového zájmu o naše pivo s vyzvednutím v Potštejně volejte na +420 739 793 985, a to nejméně dva pracovní dny předem. Pokud máte zájem o naše pivo mimo Potštejn, můžete kontaktovat naše distributory - CraftBeer Import (Brno, SK), Pivoňka (Hradec Králové), Pivní Kvelb nebo Bad Flash (Praha a okolí) nebo Sklad piva Marek Český Brod.

Jaká je trvanlivost?

Při správném skladování (v chladu pod 12°C a temnu) je nejkratší minimální trvanlivost našeho piva dva měsíce. Silnější piva mají trvanlivost 4 a více měsíců. Při dodržení ideálních podmínek je možné je úspěšně archivovat i mnohem déle.

Jaké je balení?

Pivo dodáváme v KEG sudech s naražečem FLACH (žehlička) o objemech 15l, 20l, 30l a 50l. Ve skleněných lahvích o objemu 0,75l s korunkovým uzávěrem a v plechovkách o objemu 0,5l.

Jaká je záloha na sud?

Vratná záloha na sud činí 1500,-Kč.

Jsou lahve vratné?

Bohužel naše lahve jsou nevratné. V takto malém objemu by se mycí stroj a jeho obsluha nevyplatila. Použité lahve patří do kontejneru na barevné sklo - tak se zajistí jejich recyklace.

Kde si můžu zakoupit propagační předměty?

Veškerý merchandise včetně triček, mikin, kulichů, snapbacků, cyklodresů nebo sklenic si můžete zakoupit u nás pivnici a také na našem E-SHOPU. Část sortimentu s sebou vozíme na festivaly a jiné akce, ale nabídka je vždy omezena.

Co je aktuálně na menu a na čepu v pivnici?

Mrkněte na každý den aktualizovaný odkaz s nabídkou - https://www.pivovarclock.cz/nabidka/

Co je aktuálně v nabídce pro velkoobchod?

Mrkněte na homepage webu. Na hlavní stránce se snažíme tuto informaci udržovat aktuální.

Mám hospodu a chci vaše pivo, co mám dělat?

Zavolejte našemu obchodnímu zástupci (Filip Kočí) a určitě se domluvíte.

Kdo Vás distribuuje?

Pokud máte zájem o naše pivo mimo Potštejn a Prahu, můžete kontaktovat naše distributory - CraftBeer Import (Brno, SK), Pivní Kvelb nebo Bad Flash (Praha a okolí) nebo Sklad piva Marek Český Brod.

Děláte prohlídky?

Termíny prohlídek vypisujeme na našem e-shopu v sekci Poukazy.

Kdo Vám dělá grafiku?

Za prvními kresbami robotů  stojí Dalibor “Max” Krch z Brna. Autorkou robotů vzniklých v posledním roce, stejně jako třeba etiket piv ze série ART je Aneta Koželuhová. O web a ostatní grafické práce se nám stará LER Studio z Hradce Králové.

Přijímáte v pivnici platby kartou?

Ano :-)

Vaříte v pivnici?

Ano, v pivnici vaříme od úterý do neděle denní menu (do vyprodání). Ve všední dny nabízíme zvýhodněné obědové menu. Dále u nás najdete pivovarské pochutiny.

Jaké nabízíte v pivnici pohoštění pro větší skupiny?

Jídlo na objednávku pro skupiny:

 

Trhané vepřové s pečeným bramborem, coleslaw

Čtvrt pečeného kuřete z Rašovic, kimchi rýže

Guláš z hovězí kližky, houskový knedlík

Pekáček s vepřovým kolenem cca 1 kg, zeleninový salát, naše hořčice, výpek, chléb

Namíchaný hovězí tatarák 100g, topinky, česnek

Caesar salát s kuřetem z Rašovic, ančovičkový dresing

Caesar salát s vajíčkem, ančovičkový dresing

Zeleninové kari s rýží
 
Celerové řízečky se šťouchaným bramborem, naše tatarka
Bot

Mladistvým

nenalejváme