Jak skladovat pivo?

Naše pivo je nepasterované a nefiltrované. Proto ho doporučujeme skladovat v chladu a temnu. Při správném skladování je možné silnější piva úspěšně archivovat i mnohem déle, než je minimální trvanlivost.

Jak objednat pivo?

Pivo si můžete objednat v našem E-SHOPU. Pokud se jedná o velkoobchodní odběr, kontaktujte prosím našeho obchodního zástupce - Filipa Kočího. V případě jednorázového zájmu o naše pivo s vyzvednutím v Potštejně volejte taktéž Filipu Kočímu, a to nejméně dva pracovní dny předem. Pokud máte zájem o naše pivo mimo Potštejn, můžete kontaktovat naše distributory - CraftBeer Import (Brno, SK), Pivoňka (Hradec Králové), Pivní Kvelb nebo Bad Flash (Praha a okolí) nebo Sklad piva Marek Český Brod.

Jaká je trvanlivost?

Při správném skladování (v chladu pod 12°C a temnu) je nejkratší minimální trvanlivost našeho piva dva měsíce. Silnější piva mají trvanlivost 4 a více měsíců. Při dodržení ideálních podmínek je možné je úspěšně archivovat i mnohem déle.

Jaké je balení?

Pivo dodáváme v KEG sudech s naražečem FLACH (žehlička) o objemech 15l, 20l, 30l a 50l. Ve skleněných lahvích o objemu 0,75l s korunkovým uzávěrem a v plechovkách o objemu 0,5l.

Jaká je záloha na sud?

Vratná záloha na sud činí 1500,-Kč.

Jsou lahve vratné?

Bohužel naše lahve jsou nevratné. V takto malém objemu by se mycí stroj a jeho obsluha nevyplatila. Použité lahve patří do kontejneru na barevné sklo - tak se zajistí jejich recyklace.

Kde si můžu zakoupit propagační předměty?

Veškerý merchandise včetně triček, mikin, kulichů, snapbacků, cyklodresů nebo sklenic si můžete zakoupit u nás pivnici a také na našem E-SHOPU. Část sortimentu s sebou vozíme na festivaly a jiné akce, ale nabídka je vždy omezena.

Co je aktuálně na čepu v pivnici?

Mrkněte na záložku Pivnice zde na webu nebo na facebookovou stránku Pivnice Clock.

Co je aktuálně v nabídce pro velkoobchod?

Mrkněte na homepage webu. Na hlavní stránce se snažíme tuto informaci udržovat aktuální.

Mám hospodu a chci vaše pivo, co mám dělat?

Zavolejte našemu obchodnímu zástupci (Filip Kočí) a určitě se domluvíte.

Kdo Vás distribuuje?

Pokud máte zájem o naše pivo mimo Potštejn a Prahu, můžete kontaktovat naše distributory - CraftBeer Import (Brno, SK), Pivní Kvelb nebo Bad Flash (Praha a okolí) nebo Sklad piva Marek Český Brod.

Děláte prohlídky?

Prohlídky pivovaru prozatím nenabízíme. Během léta 2021 se to ale chystáme změnit.

Kdo Vám dělá grafiku?

Za prvními kresbami robotů  stojí Dalibor “Max” Krch z Brna. Autorkou robotů vzniklých v posledním roce, stejně jako třeba etike piv ze série ART je Aneta Koželuhová. O web a ostatní grafické práce se nám stará LER Studio z Hradce Králové.

Přijímáte v pivnici platby kartou?

Ano :-)

Bot

Mladistvým

nenalejváme