Vážení návštěvníci našich stránek,,

rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu, a proto si Vás dovolujeme požádat o souhlas k tomu, aby společnost Pivovar Clock s.r.o., IČO: 28854039, sídlem Školní 2, Potštejn 517 43 Česká republika, mohla uchovat vaše osobní údaje, kterými máme na mysli Váš e-mail.

Nebudeme Vás obtěžovat miliony mailů. Je to jen proto, abychom mohli zodpovědět Váš dotaz a případně jej použít pro analytické úmysly. Vaše údaje budeme uchovávat po dobu 10 let, ale svůj souhlas můžete samozřejmě prodloužit. Své osobní údaje můžete chtít kdykoliv aktualizovat, opravit, vymazat, chtít k nim přístup nebo po nás požadovat vysvětlení ohledně jejich zpracování, v takových případech nás kontaktujte na e-mailu info@pivoclock.cz, nebo poštou na výše uvedené adrese.

Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným. Osobní údaje budou zpracovávány společností Pivovar Clock s.r.o., IČO: 28854039, sídlem Školní 2, Potštejn 517 43 Česká republika, která Vám bude zdarma poskytovat aktuální informace z pivovaru, prostřednictvím svého newsletteru. Z odběru newsletteru se můžete odhlásit kdykoliv kliknutím na odkaz v zápatí každého z nich, popř. můžete využít výše uvedeného postupu a kontaktovat nás e-mailem či poštou.

Newslettery a databázi odběratelů zpracováváme a uchováváme v e-mailovém systému Mailchimp, jehož poskytovatel bude vaše osobní údaje také zpracovávat a uchovávat. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné další třetí osobě, než výše zmíněným.

Děkujeme
Tým Pivovaru CLOCK

Bot

Mladistvým

nenalejváme