20.02.2024

Letos slavíme deset...

Clock v letošním roce oslaví deset let.

 

Deset let, to už chvilka je. Rozhodli jsme se proto si toto výročí udělat hezké. A rádi bychom, abyste si to užili s námi. Během roku proto představíme několik zajímavých projektů, na nichž budeme spolupracovat s řadou fajn lidí a firem. Ve většině případů půjde o propojení dvou odvětví, respektive dvou různých druhů výrobků, které se běžně nepotkávají. Výsledkem budou nejen zajímavá piva, ale také zcela odlišné produkty.

 

K první kooperaci se jednoznačně nabízeli hradečtí Jordi’s, se kterými jsme už na několika čokoládách spolupracovali. Do této novinky se mimo spousty dalších super věcí povedlo přimíchat i slušnou porci mnichovského sladu, který z ní dělá křupavou pecku. Na oplátku se v létě můžete těšit na nové pivo s kakaovými boby. V tomto duchu se pak ponesou i spolupráce ostatní, které budeme představovat postupně během celého roku.

 

Vrcholem oslav deseti let budou letošní CLOCK / DAYS, na které chystáme nejen osvědčené klasiky, ale i několik božích novinek. Za nás bude největším tahákem premiéra prvního spontánně kvašeného piva z Fenetry. Zapište si pátek 26. a sobotu 27. července.

FB event: https://fb.me/e/1G5EQ93cm

Předprodej: https://goout.net/cs/listky/clock-days-2024/jssw/

 

K tomu všemu se můžete těšit na řadu dalších překvapení v podobě nových piv, merche a blbin jen tak pro zábavu.

Bot

Mladistvým

nenalejváme