19.04.2023

V létě v Potštejně opět ožije kultura...

Koncert MYDY, The Atavists, Tomáš J Holý

Koncerty na Fenetře se již staly tradicí, a tak pro Vás opět na léto jeden chystáme. Letos malinko změníme hudební styl, ale pořád budeme držet laťku hodně vysoko! A taky se poučíme z chyb loňských...

 

Pokud je Vám blízká velkolepost glam kapel z 80. let a současná elektronická hudba, pak byste rozhodně neměli chybět na koncertě glamtronických MYDY v čele s úchvatnou Dutches of Glamtronic Žofkou!

Tahle kapela působí na scéně už více, jak 10 let a za tu dobu mají na kontě 5 studiových alb a nespočet koncertů na tuzemské a hlavně i zahraniční scéně! Jsou teprve druhou českou kapelou, která si zahrála na legendárním festivalu Glastonbury. Dále odehráli shows třeba na Szigetu, Fusion, Rock for People nebo Colours.

 

The Atavists už na české scéně také není třeba představovat! Čtyřčlenná surf-stoner partička z Hradce Králové nám na konec večera pěkně zamotá hlavy! Jejich tři studiovky si rychle našly svoje fanoušky a i díky nim tak má kapela na kontě dva Anděly z roku 2019 za Objev roku a Nejlepší album v kategorii rock.

 

S nimi se na pódiu ukáže Tomáš J Holý, který je českou špičkou v perkusivním stylu hry na kytaru, kdy se k tvorbě tónů používají kromě standartních technik také různé údery do kytary. Jeho desky Refuge Pt.1 a Refuge Pt.2 jsou mezi posluchači tohoto stylu velmi oblíbené a Tomáš k nim v roce 2018 přidal ještě album Sea of Tears.

 

Ke skvělému koncertu (a o to víc u nás) patří i skvělé pivo a přesně takové Vám nabídneme! Těšte se na našeho Hektora, dále nějaké pivo ze zástupců našich ale a narazíme i nějaký ten speciál. Pro šoféry bude točená bezovka nebo náš Krystus - nealko IPA!

A k jídlu? O Vaše hlady a chutě se tradičně postará pan Kesler, který bude grilovat kýtu.

 

Předprodej vstupenek najdete na:

https://goout.net/cs/listky/mydy+the-atavists/rtjr/ 

Vstupenky budou k dispozici i na místě.

 

Jak to vypadalo na koncertě Alice & Dana Bárty v roce 2021?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5841876292520580&type=3

 

A jak na Tata/Bojs loni?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.7721046947936829&type=3

 

Na koncert MYDY a The Atavists navazuje sobotní tradiční pivovarský den CLOCK/DAY taktéž na Fenetře.

 

Dvojkař

Bot

Mladistvým

nenalejváme