02.07.2023

Mango, marakuja, broskve...

LAZARUS - alcohol free passion fruit sour ale

Nestává se tak často, že bychom v Clocku používali ovoce, jako tohle!

O to raději Vám chceme představit naše nové nealko, které nese jméno Lazarus a je pokračovatelem (bibličtí vědí) nealko pionýra Krystus.

Léto s sebou přináší slunce, vodu a dovolenou. A to je přesně to, co jsme Vám Lazarem chtěli nabídnout. Spoustu passion fruit nacpaného do půllitrové plechovky. I tak synonymum piva a ještě nealko!

Tak schválně. Ukažte mi prstem na toho, kdo nemá rád mango! A věděli jste, že mango se pěstuje i fialové v Japonsku, a to jako nejdražší na světě?  To nevadí, my taky ne. Každopádně kromě manga je v našem Lazarovi i marakuja a broskve.

No a co by Vás u našeho nealka mohlo dále zajímat? Jedním ze zásadních procesů, kterým Lazarus (stejně jako Krystus) prochází je pasterace. Jedná se o proces krátkodobého zvýšení teploty za účelem zničení mikroorganismů, stejně tak, jako zbytkového množství kvasnic. To je důležité kvůli tomu, aby pivo v obalu dále nedokvášelo a zůstalo skutečně nealkem!

Ochutnat ho můžete hlavně v plechovce, a to, jak u nás v Potštejně, tak v tradičních pivotékách a hospodách, kam zavážíme. V naší pivnici také na čepu... Vy, co se k nám nedostanete, si Lazara můžete objednat na našem e-shopu - https://shop.pivovarclock.cz

Dvojkař

Bot

Mladistvým

nenalejváme